• 6. Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı
  • 17-20 Ekim 2018
Kalan Süre

Haberler

CNR Emlak Fuarı, Gayrimenkul ve İnşaat sektörlerinin yatırım merkezi!

2016 yılını özellikle Suudi Arabistan, Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri ve Katar gibi körfez ülkelerinden yoğun ziyaretçi ilgisiyle bitiren CNR EMLAK Fuarı, Türkiye’nin gayrimenkul ve inşaat sektörlerine yönelik yabancı yatırımcıların ve fon yöneticilerinin tercihi oldu.   
 
Her yıl yoğun katılım ve ziyaretçi akınına uğrayan, Türkiye’nin en büyük emlak ve gayrimenkul fuarı CNR Emlak Fuarı 2017’de Orta Doğu ve Körfez ülkelerinin yanı sıra , Doğu Avrupa, Türk Cumhuriyetleri ve Batı Avrupa ülkelerinde de özel tanıtım çalışmaları uyguluyor. CNR EXPO’nun alanlarında uzman ekibinin yürüttüğü bu çalışmalar, hedef ülkelerdeki VIP alım heyetleri ile birebir görüşme yöntemiyle gerçekleştiriliyor.  
 
09-12 Kasım 2017 tarihlerinde 5.kez gerçekleştirilecek olan CNR EMLAK Yatırım Projeleri ve Finansmanı fuarı, Türk gayrimenkul ve inşaat sektörlerinin öncü firmalarının büyük ölçekli projelerini küresel yatırımcıya sundukları bir iş platformu olmasının yanı sıra, nihai tüketicinin de konut ve işyeri öncelikli ihtiyaçlarına çözüm bulabildikleri bir fuar olarak ön plana çıkacak.