• 6. Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı
  • 17-20 Ekim 2018
Kalan Süre

Haberler

Belediyelerin kentsel dönüşümdeki en büyük gücü CNR EMLAK Fuarı olacak

Bakanlık, belediye ve müteahhitlerin birlikte hareket ettikleri “yeni kentsel dönüşüm sistemi” inşaat sektörünü oldukça hareketlendirecek. Yeniden düzenlenen yasalarla devlet desteğini de arkasına alan belediye ve müteahhitler güçlerini birleştirerek, yeni sistemde daha etkili ve hızlı bir şekilde hareket edebilecek. 

Türk inşaat sektörü ile beraber hareket eden belediyeler (Büyükşehir, il, ilçe ve belde belediyeleri), özellikle kentsel dönüşüm projelerini tanıtmak için, alanında Türkiye’nin en büyük organizasyonu olan CNR Emlak Fuarı’nda buluşuyor. Kentsel dönüşümle elde edilecek yeni projelerin de yer alacağı fuar, Türkiye’nin dört bir yanından belediyelerin çekim merkezi konumunda. Katılımcı firmaları için yüksek ticari avantajlar yakalama ve yeni iş bağlantıları kurmaları açısından önemli olan fuar, belediyelerin kendi coğrafyalarının tanıtımında da hayati değer taşıyor.

 

Fuarla eş zamanlı olarak düzenlenen zirvede yer alacak özel panellerde, bölgesindeki kentsel dönüşüm projelerinin yanı sıra coğrafyası, kültürü, faaliyetleri ve etkinlikleri gibi birçok özelliğini de tanıtma fırsatı bulacak olan belediyeler için CNR Expo özel avantajlar da sunuyor.

23-26 Kasım 2017 tarihleri arasında, farklı coğrafyalar ve marka projelerin buluşacağı CNR Emlak Fuarı'nda siz de geç kalmadan yerinizi ayırtın.