• 6. Gayrımenkul Yatırımları Projeleri ve Finansmanı Günleri
  • 24-27 Ekim 2019
Kalan Süre

Haberler

CNR Emlak Günleri'nde sektörün en büyük müzayedesi düzenlenecek

Türk gayrimenkul sektörünün ilk ve tek uluslararası fuar CNR Emlak - 6. Gayrimenkul Yatırımları, Projeleri ve Finansmanı Günleri, Ekim 2019'a çok iddialı hazırlanıyor. Fuarda, aralarında emlak müzayedesinin de olduğu çok sayıda yenilik ön planda olacak.
 
CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından, CNR Expo Yeşilköy'de düzenlenecek olan CNR Emlak Günleri'nde yer alacak firmaların en prestijli ürünleri, fuar alanında özel olarak hazırlanacak müzayede salonlarında satışa sunulacak.
 
Müzayede de, CNR Emlak katılımcısı firmaların projeleri, konut ve ticari ünite almak isteyen yatırımcılara, fuara özel fiyat avantajlarıyla sunulacak. 
 
 
 
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın desteği ile gerçekleşecek olan CNR EMLAK - 6. Gayrimenkul Yatırımları, Projeleri ve Finansmanı Günleri, 24-27 Ekim 2019 tarihleri arasında, yerli ve yabancı 30 binin üzerinde yatırımcıyı ağırlayacak.
 
Siz de, gayrimenkul sektörünün en büyük buluşması CNR Emlak Günleri'nde yerinizi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.