• Gayrimenkul Yatırımları, Projeleri Ve Finansmanı Fuarı
  • 17-21 Aralık 2022
Kalan Süre

Haberler

Konut finansmanı avantajlarını CNR EMLAK ile fırsata çevirin

Türkiye’nin en kapsamlı gayrimenkul fuarı CNR EMLAK - Gayrimenkul Yatırımları, Projeleri ve Finansmanı Fuarı 17-21 Aralık 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.
 
 
Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gayrimenkul sektörüne yenilik ve hareket getirecek konut finansmanında 3 yeni paketin devreye gireceğini açıklamıştı. Emlak ve gayrimenkul sektörü için sunulan avantajlı paketlerden en iyi şekilde faydalanmak isteyen sektörün önde gelen firmalarının buluşma adresi ise CNR EMLAK Fuarı olacak.
 
Emlak ve gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarının ve dev projelerin yer alacağı, ulusal ve uluslararası yatırımcıların ilgi göstereceği fuara, Avrupa, Asya, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Körfez ülkeleri gibi dünyanın birçok bölgesinden yatırımcılar gelecek. CNR EMLAK, gayrimenkul satın almak isteyen Türk vatandaşları, yurt dışında yaşayan Türk vatandaşları, Türkiye’de yaşayan yabancı uyruklu vatandaşlar, yabancı yatırımcılar, iş yeri satın almak veya kiralamak isteyen kişi ve kuruluşlar, sektör profesyonelleri, gayrimenkul yatırımcıları için müthiş fırsatlar sunacak.